fbpx

asd

asd

asd

asd

Cześć, jesteśmy Ola i Mikołaj!

Pełne pozytywnych emocji zwierzaki stadne. To właśnie ludzie przyciągają nas do fotografii i filmu. Możliwość zamknięcia w kadrach całej masy niesamowitych wzruszeń i radości oraz opowiadania wyjątkowych historii, po prostu nas uszczęśliwia.

Mikołaj – film:

Moje serducho bije najmocniej dla kochanej żony Martyny i psiaka Monte, którego przygarnęliśmy w Czarnogórze. Od dziesięciu lat przemierzam świat w możliwie najdziwniejszy sposób. Starym Fiatem 125p dookoła Polski, jeszcze starszym Volkswagenem T3 za zachód, południe i północ Europy i ukochanym rowerem z Gdańska do Hiszpanii, za koło podbiegunowe i na Bałkany.  Od prawie dziesięciu lat realizuję film dokumentalny o „wolności”. W podróżowaniu najbardziej interesują mnie ludzie i ich historie. Bardzo chętnie opowiem również Waszą!

Ola – fotografia:

Moje serducho bije najmocniej dla kochanego męża Piotrka, czarnej Labradorki Fibi i wspaniałych przyjaciół z którymi uwielbiam spędzać czas na odkrywaniu leśnych zakamarków i nowych knajpek z pysznościami.

Uwielbiam światło wschodów i zachodów słońca, jazdę samochodem (gdybyście tylko mogli słyszeć te koncerty…), pobujać w obłokach i wzruszyć się na pięknym filmie, czy pląsać przy ulubionej muzyce. Poznacie mnie po kolorowych skarpetkach – niekoniecznie do pary ; ).